Szukaj w serwisie
Szukaj:
Logowanie
Regulamin

     a) umieszczanie przez użytkowników na stronach www.KotyPsy.pl treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc, jak również treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, wulgarne, społecznie niewłaściwe, obrażające uczucia osób trzecich i naruszających zasady Netykiety, a także odnośników odsyłających do stron zawierających takie treści,
     b) umieszczanie przez użytkowników na stronach www.KotyPsy.pl materiałów tekstowych, graficznych czy dźwiękowych naruszających prawem chronione dobra osób trzecich.
     c) kopiowanie materiałów zamieszczanych przez inne osoby korzystające z serwisu, jak również zamieszczanie w serwisie materiałów nie będących własnością osób z niego korzystających.
     d) zamieszczanie przez użytkowników na stronach www.KotyPsy.pl ogłoszeń dotyczących żywych lub martwych okazów zwierząt  (a także ich części lub produktów pochodnych), należących do gatunków umieszczonych w aktualnie obowiązujących aneksach A - D do rozporządzenia Rady (WE) nr 338/97 z dnia 9 grudnia 1996 r. w sprawie ochrony gatunkowej dzikiej fauny i flory w drodze regulacji handlu nimi.

 1. Niniejszy regulamin określa zasady funkcjonowania serwisu www.KotyPsy.pl oraz prawa i obowiązki osób korzystających z serwisu.
 2. Celem serwisu www.KotyPsy.pl jest dostarczanie osobom zainteresowanym wiarygodnych informacji na temat kotów i psów, rozrywki oraz możliwość przeglądania i zamieszczania ogłoszeń.
 3. Zamieszczenie materiałów na stronie www.KotyPsy.pl jest równoznaczne z ich publicznym udostępnieniem. Użytkownik publikuje na stronach www.KotyPsy.pl wszelkie treści wyłącznie na własną odpowiedzialność. Twórcy serwisu www.KotyPsy.pl nie ponoszą odpowiedzialności za zamieszczane przez użytkowników materiały.
 4. Niedopuszczalne jest podejmowanie na stronach www.KotyPsy.pl działań sprzecznych z prawem, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe lub naruszających zasady Netykiety.
 5. Użytkownicy serwisu www.KotyPsy.pl zamieszczający ogłoszenia zwierząt zobligowani są do informowania o źródle pochodzenia oferowanych zwierząt oraz do informowania potencjalnych kupujących o rodzaju dokumentów potwierdzających pochodzenie oferowanych zwierząt.
 6. Twórcy serwisu www.KotyPsy.pl zastrzegają sobie prawo do usuwania zamieszczonych przez użytkowników treści, a także w uzasadnionych przypadkach usunięcia użytkownika z serwisu, w szczególności w przypadku naruszania zapisów pkt. 4 oraz 5 niniejszego regulaminu.
 7. Twórcy serwisu www.KotyPsy.pl dołożą wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu oraz udzielenia pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących jego funkcjonowania. Twórcy serwisu www.KotyPsy.pl nie ponoszą odpowiedzialności za bezawaryjność serwerów portalu i ich dostępności przez całą dobę, nie gwarantują także możliwości połączenia i zastrzegają sobie prawo do wstrzymania udostępniania stron serwisu www.KotyPsy.pl ze względów technicznych.
 8. Rejestracja w serwisie oznacza zgodę na otrzymywanie korespondencji elektronicznej związanej z promocją usług właściciela serwisu .
 9. Twórcy serwisu www.KotyPsy.pl zastrzegają sobie prawo wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie.
 10. Kopiowanie całości lub części materiałów opublikowanych w serwisie www.KotyPsy.pl bez zgody właścicieli jest zabronione.
 11. Niezastosowanie się do regulaminu skutkować będzie natychmiastowym usunięciem wpisu oraz zablokowaniem możliwości dodawania wpisów przez danego użytkownika, a w uzasadnionych przypadkach usunięciem użytkownika z serwisu.
Dźwięki kota
Na forum
Ciekawostki koty, ciekawostki psywypożyczalnia zoologiczna
Czy wiesz, że...?
Koty nie myślą, że są małymi ludźmi. Myślą, że my jesteśmy dużymi kotami.To w wielu przypadkach wpływa na ich zachowanie. więcej ciekawostek »
Moje KotyPsy.pl
jak leci? ech, szkoda gadać...
Polecamy
sklep zoologiczny warszawa
Sadurski.com
4 użytkowników online